Ahmad Wild Strawberry-lesní jahody | 20 alu sáčků

Kód: AH6
75 Kč 66,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Ovocný čaj lesní jahody

Složení: jablko, Ibišek, sladké ostružinové listy, přírodní aroma, pomerančová kůra, jahoda, černý bez

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirováni nostalgickými letními dny strávenými sběrem ovoce, vytvořili tento úžasný čajový nálev z divokých jahod. Tento bylinný čaj je báječně ovocný a osvěžující a přináší chutě klasického britského léta.

Čajoví mistři shromáždili pro tuto směs výběr 100% přírodních ingrediencí. Květy ibišku, sladká jablka a aromatické bezinky vytvářejí ovocný, květinový základ. Následně je doplňuje dotek pikantní pomerančové kůry a jemné vanilky, které doplňují výrazné lesní jahody. Výsledkem je ovocný, jasně červený bylinný čaj plný vůní britských zahradních křovin a povzbuzující jahodové chuti. Wild Strawberry Infusion je intenzivně ovocný bylinný čaj, který začne osvěžovat ještě dříve, než projde kolem rtů.

Každý sáček balíme do fólie, aby byl čerstvý, takže si můžete být jisti, že v každém doušku ochutnáte sladké jahody. Přirozeně bez kofeinu je to krásný ovocný čaj, který si můžete vychutnat večer i během dne. Je to uklidňující ovocný šálek podávaný s horkou vodou, ale stejně chutný je i studený. Pro ledový nálev louhujte horkou vodou, zřeďte vychlazenou vodou a přidejte kostky ledu.

Původ: různé oblasti, včetně Turecka, východní Evropy, Egypta.

20 ks čajových sáčků v přebalu