MLESNA Hěřmánek

Kód: 20713
189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Čistě přírodní heřmánkové květy jsou na Sri Lanku dováženy ze speciálních plantáží z Řecka a Egypta, kde se pěstují od nepaměti. Ve starověkém Řecku ho už Hippokrates používal například proti horečce a ve starém Egyptě byl heřmánek zasvěcen bohu Slunce jako zdroj života a světla. Heřmánek má uklidňující vlastnosti, s přirozenou přítomností vitamínu C. Toto balení Vám přináší možnost vychutnat osvěžující chuť heřmánku se všemi jeho blahodárnými účinky na lidský organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotlivé čajové sáčky jsou baleny do speciální fólie, která pomáhá udržet svěžest, vůni a chuť čaje pro extra dlouhou dobu. Sáčky jsou baleny v papírové krabičce s potiskem, která je ve spodní části opatřena praktickým otvorem pro snadné vyjímání sáčků.

Čistá hmotnost obsahu je 30g (30 sáčků a´1g). Země původu: Srí Lanka

Příprava: použijte jeden sáček na hrnek s obsahem 0,3 dcl a zalijte čerstvou vařící vodou. Nechte sáček louhovat maximálně 8 min., tím získáte správnou chuť. Podávejte horké, podle chuti s medem. Pokud preferujete osvěžující zážitek ledového čaje, vychlaďte a přidejte kostky ledu.